Biz Kimiz & Hakkımızda

Bulkolayca.com sitesi olarak “Türkiye’nin En Doğru Bilgi Rehberi” sloganıyla 04-09-2023 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, temel amacımız insanların doğal yaşamlarında ve çeşitli aktiviteleri konusunda ortaya çıkan ihtiyaçlarını giderecek bilgi formatlarına kolayca erişebilmelerini sağlamaktır. Kısaca Bulkolayca.com insanlara çeşitli ihtiyaçları karşısında doğru bilgi hizmeti sunmayı hedefleyen seçkin bir firma rehber sitesidir. Bu bağlamda amacımız T.C yasalarına uygun; ilkeli, seviyeli ve insan hayatına saygılı bir şekilde Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır.

Bunları yaparken de özel hayatın gizliliğine özen gösteriyor ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlı kalmaya çalışıyoruz.

Lütfen Dikkat.!

Amacımız, her ne kadar sizlere güncel ve doğru bilgiler sunmak olsa da, paylaştığımız bazı bilgiler veya bu bilgilere ait (içerikler, tarifler, yapılış biçimi vb.) bilgiler zamanla geçerliliğini ve güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden tüm materyallerin sadece genel bilgilendirme amaçlı olduğunu ve bu bilgilerin bazılarının zamanla geçerliliğini yitirmiş olabileceğini lütfen unutmayın!

Bu bağlamda sitemizden edindiğiniz bilgilerden doğacak herhangi bir olumsuzluktan, doğacak herhangi bir zarardan bulkolayca.com yani web sitemiz sorumlu tutulamaz.

Sitemizi ziyaret eden ve sitemizde yer alan bilgilerden faydalanan tüm kullanıcılar bu uyarıları hükmen kabul etmiş sayılırlar.

Dış Bağlantılar

Bulkolayca.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. bulkolayca.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Bizi anlayışla karşılayacağınızı umar, hepinize teşekkür ederiz. Bol bilgili günler..