Kaç Tane İnstagram Hesabı Açabilirim?

Bu yazımızda kaç adet İnstagram hesabı açabileceğinize ve ne şekilde açmanız gerektiğine dair önemli bilgiler aktaracağız. Eğer birden fazla İnstagram hesabı açmak istiyorsanız yazımızı incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Dünyanın en büyük fotoğraf ve video paylaşma ağlarından biri olan İnstagram her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Hal böyle olunca bu İnstagram hesaplarından bazıları bir kullanıcıya ait olabiliyor. Hal böyle olunca ikinci bir hesap açmak isteyen kullanıcılar kaç tane instagram hesabı açabilirim sorusunu sıklıkla soruyor.

Kaç Tane İnstagram Hesabı Açabilirim?
Kaç Tane İnstagram Hesabı Açabilirim?

Aslında kaç tane İnstagram hesabı açabilirim sorusunun cevabı sınırsızdır. Bir kullanıcı istediği kadar maille istediği kadar İnstagram hesabı açabilir. Ancak İnstagram hesabınızı açtığınızda mail üzerinden doğrulama yapmanız gerekmektedir. Hesabınızı mail ile doğruladıktan sonra İnstagram uygulamasının tadını dilediğinizce çıkarabilirsiniz. Ancak İnstagram’ın şüphelendiği durumlarda sizden kimlik sorma yetkisi olduğunu lütfen unutmayın. Böyle bir durumda kimliğinizi kanıtlamak adına hesabınızın kullanıcı adını daima kendi adınızla açmanız tavsiye edilmektedir.

Kaç tane instagram hesabı açabilirim? Bulkolayca.com
Kaç tane instagram hesabı açabilirim? 


İnstagram Tek Numaradan Kaç Hesap Açılır? 

Eğer hesaplarınızı mail ile değil de telefon numaranızla açmayı tercih ediyorsanız İnstagram tek numaradan kaç hesap açılır sorusunun cevabını detaylı olarak ele aldık. İnstagram uygulamasının aynı numara üzerine birden fazla hesap açılabileceğini belirtmektedir. Kurallarda herhangi bir sınır belirtilmemiştir ancak İnstagram kullanıcıları arasında bu sayının 4 olduğuna dair söylentiler de bulunmaktadır. Birden fazla aynı numaraya sahip hesabınız varsa bu oldukça normal bir durumdur. Ancak hesaplarda çok fazla etkileşim bulunması durumunda hesaplarınızın kapanma ihtimali yükselecektir.

İnstagram Birden Fazla Hesap Ekleme Nasıl Yapılır? 

Birden fazla hesabınız var ise tek uygulamadan nasıl birden çok fazla hesaba erişim sağlarsınız? İnstagram birden fazla hesap ekleme nasıl yapılır? Bu işlemi yapmak için öncelikle telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan İnstagram uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra yeni güncellemeyle birlikte sağ üst köşede profil resminizin bulunduğu bir yuvarlak bulunmaktadır. Öncelikle bu yuvarlağa basılı tutun. Karşınıza “Hesap Ekle” isminde bir buton çıkacaktır. Bu butona tıkladıktan sonra yeni hesabınızı kullanıcı adı ve şifrenizi girerek cihazınıza ekleyebilirsiniz. 

İnstagram birden fazla hesap ekleme işleminin bir diğer yolu da İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ altta bulunan profilim simgesine gelmektir. Bu simgeye geldikten sonra sol üst köşede kullanıcı adınız ve yanında aşağı doğru ok bulunan bir simge yer alacaktır. Bu simgeye tıklandığında “Hesap Ekle” yazan bir buton karşınıza gelecektir. bu butona tıkladıktan sonra eklemek istediğiniz hesabın kullanıcı adı ve şifresini girerek hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.