Büken Hukuk Ve Danışmanlık Bürosu

Büken Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Adana Seyhan’da Avukat Selce Maraş Büken tarafından kurulmuş olup, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Memur Disiplin Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, Kripto Para Hukuku, Yabancılar Hukuku ve Sigorta Hukuku alanları başta olmak üzere, insan haklarına saygı, hukuk devleti ve adil ve eşit yargılama ilkelerine dayalı hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir.

Bugün geniş bir çevrede ve birçok alanda hukuk hizmeti veren ofis; en verimli, en çabuk ve en doğru şekilde çözüme ulaşmak amacıyla uzmanlaştığı birçok alanda müvekkillerinin kişisel ve ticari amaçları ve dahi her nevi şahsi önceliklerini esas alarak gizlilik içinde müvekkillerinin taleplerine uygun çözümler üretmektedir.

Büken Hukuk Ve Danışmanlık Büromuz, çalışma alanlarında devamlı olarak yenilerini ekleyerek büyümesini sürdürmekte ve ancak büyürken, müvekkilleriyle olan birebir iletişiminden ve butik hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Müvekkillerimizle güven temelli bir ilişki geliştirmekte ve böylece mesuliyetimizin bilincinde ve müvekkillerimizin amaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Adana Seyhan Avukatlar
Adana Avukat
Adana İdare Hukuku Avukatı
Adana Boşanma Avukatı
Adana Ceza Avukatı
Adana İş Avukatı
Aile Avukatı
Tazminat Avukatı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.