Güllü Ve Şentürk Hukuk Bürosu

Güllü Ve Şentürk Hukuk Bürosu, iki üniversite arkadaşı Av. Bünyamin Furkan GÜLLÜ ve Av. Merve Fatma ŞENTÜRK tarafından, İstanbul’un kalbi olan Nişantaşı’nda kurulmuştur.

Güllü Ve Şentürk Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillere ulusal ve uluslararası alanda kapsamlı ve nitelikli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Kurucu ortaklar aynı zamanda hukuk alanında akademik çalışmalarına da devam etmektedirler. Borçların Şahsen İfası, İfa Yerine Edim-İfa Uğruna Edim, İstinaf Kanun Yolunda Duruşma Yapılmadan Verilebilecek Kararlar, İstinafa Konu Olabilecek Kararlar ve İstinaf Dilekçesi, Anonim Şirketlerde Genel Kurul Kararlarının İptali ve Etkisi, Anonim Şirkette Azınlık Hakları, Limited Şirkette Ortağın Çıkması ve Çıkmaya Katılma, Limited Şirkete Bilgi Alma ve İnceleme Hakkı, Kefalet Sözleşmesinin Şekil Şartları, Kefalet Sözleşmesinde Ehliyet, Tedarik Zinciri Finansmanının Hukuki Niteliği ve Uygulama Yöntemleri gibi alanlarda pek çok akademik yazı ve çalışmaları bulunmaktadır.

Güllü Ve Şentürk Hukuk Bürosu olarak çalışmalarında titizlik, hız, başarı, gizlilik ve müvekkil memnuniyetini ilke edinen uzman avukatlar Güllü & Şentürk Hukuk Bürosu bünyesinde profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Uzlaştırmacılık, arabuluculuk, her türlü dava takibi, kişisel danışmanlık, ulusal ve uluslararası şirketler bünyesinde ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmeti gibi avukatlık hizmetleri verilmektedir.

Her yerli ve yabancı müvekkile ihtiyaç duydukları alanda dava takibi ve danışmanlık olmak üzere, alanında uzman akademisyenlerden de destek alarak hizmet verilmektedir.

Güllü & Şentürk Hukuk Bürosu; iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. Kaliteli hizmet ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli unsurlardır.

Güllü & Şentürk Hukuk ve Danışmanlık olarak her türlü problemleriniz için çalışmalar sürdürüyoruz!

Tecrübe
Her yerli ve yabancı müvekkile ihtiyaç duydukları alanda dava takibi ve danışmanlık olmak üzere sizlerin sorunları için destek sağlıyoruz.

Farklı Bakış Açıları
Temsil ettiğimiz yerli ve yabancı bir çok müvekkilimizden aldığımız sağlam tecrübe ve bilgi ile sizlerin sorunları için sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz/edeceğiz.

Sağlam Temel
Bir çok alanda akademik yazı ve çalışmalarımız bulunmaktadır. Kurucu ortaklar aynı zamanda hukuk alanında akademik çalışmalarımıza da devam etmekteyiz.

Güllü & Şentürk Hukuk Bürosu Olarak Başlıca Hizmetlerimiz:

  • Ticaret ve Şirketler Hukuk
  • Tazminat Hukuku
  • Miras Hukuku
  • İş Hukuku
  • İdare Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • Boşanma ve Aile Hukuku
  • İcra ve İflas Hukuku
  • Gayrimenkul Hukuku
  • Arabuluculuk
Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.